Press "Enter" to skip to content

Fituesja e Hip Hop Battle: Ja reperi që do bashkëpunoj | Pop Culture 3Pop Cluture, vjen nën drejtimin dhe moderimin e Dojna Mema. Një projekt me rubrika të strukturuara që përfshijnë grupmoshë më të zgjeruar, sigurisht pa humbur argëtimin dhe natyrshmërinë si pikë të fortë të programit. Këtë sezon Pop Culture vjen me disa rubrika: Pop People, Pop Buzz, Pop Youth, POP 5, NJE DITE ME DOJNEN. Pjesë e Pop Culture do të jenë dhe tre gazetare: Kilda Hysenbregasi, Anxhela Baxhija dhe Kejli Doda.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#PopCluture#TopChannel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#PopCluture#TopChannel

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
17 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Albanian Kanibal
Albanian Kanibal
14 days ago

sosht keq me ja fut ihr

Old school G
Old school G
14 days ago

Unikkatilin ❤️

Fatlum Gashi
Fatlum Gashi
14 days ago

Shqiptari si te fiton diqka shkon me gjuhe anglisht / yes

denaldo dokaj
denaldo dokaj
14 days ago

tana kto qe thot kjo o vlla..30 vjet pom duket i ka..

fabio Rushi
fabio Rushi
14 days ago

sa kot fol…shko mi me lop, se sje per rep ti

MatoLale - Tema
MatoLale - Tema
14 days ago

O ropshe me plan kto fjalet pse jeni kaq fake

Elena Koka
Elena Koka
14 days ago

#Melissa Queen flisni keq se sini si ajo ♥️✨✨♥️

leona Krasniqi
leona Krasniqi
14 days ago

Ti koke nga shqiperia ste shkon repi oj qik

leona Krasniqi
leona Krasniqi
14 days ago

15 vjet mas 6 vite dil sken motwer

Florian Sinani
Florian Sinani
14 days ago

Njeher thot rreperi i preferuar unnikatil,njeher rreperi endrrave stresi,nuk e kuptoj, persa i perket si fituese duhet te jesh shoqja.kejlit sepse kishte dhe me te talentuar se ti,pastaj kam te drejten time te gjykoj ne zhanerin e hip hop rap sepse kam 11 vite qe jetoj me te,dhe sme ndalon dot askush persa i perket gjykimit te zhanerit sepse un jam me te drejten,peace all!!

Ardit Ndoj
Ardit Ndoj
14 days ago

Je rreperrja me e mir😁😃❤🥰

suljan hajdini
suljan hajdini
14 days ago

Jeni super

Pemi Vasku
Pemi Vasku
14 days ago

U ben tgjith kengtar vl

ON TOP
ON TOP
14 days ago

15 thot e adhuroj tayne a skeni faj ju kret shqipet bohen frestyle

EnoppYjnc1 Soraj
EnoppYjnc1 Soraj
14 days ago

je yll fare ⭐⭐

sojer shehu
sojer shehu
14 days ago

Qr I duket vetja superstar

Urim Gashi
Urim Gashi
14 days ago

Po ik bre lal shko gatuj naj gjo ne kuzhine ti rrep ma mir se cunat se qenke edhe nga kuksi mos u muno mju fut gjonave si nk te takojn shko laj naj pjate

17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x